Metody płatności

01. Płatność za zaliczeniem pocztowym – POCZTA POLSKA

e-bizuteria

W sklepei internetowym e-bizuteria.net możesz zamówić produkty z formą płatności za zaliczeniem pocztowym. Zapłacisz za nie przy odbiorze. Możesz zamówić przesyłkę priorytetową pocztową na terenie Polski (zamieść informacje na ten temat w polu dodatkowego opisu podczas zamówienia) lub kurierską (zamieść informacje na ten temat w polu dodatkowego opisu podczas zamówienia). Dodatkowe ustalenia przesyłki wiążą się z dodatkowymi opłatami wg. stawek Poczty Polskiej.

02. Płatność przy użyciu systemu Płatności24

e-bizuteria

W sklepei internetowym e-bizuteria.net korzystamy z formy płatności przez Internet uznanej firmy Płatności24.pl. System ten obsługuje praktycznie każdy z obecnie używanych systemów płatności bankowej. Poniżej zamieszczamy listę banków, które wchodzą w skład Płatności24. Poniżej przedstawiamy podstawową listę płatności, które zrealizujesz, wybierając opcję Przelewy24 w naszym sklepie:

Bank Zachodni WBK (Przelewy24)
Konto Inteligo (Płacę z Inteligo)
mBank (mTransfer)
Bank BPH (Przelew z BPH)
Bank ING
KredytBank
InvestBank
Lukas Bank
Bank Pekao S.A.
Bank BGŻ
Bank Millenium
PKO BP (Płacę z PKO Inteligo)
MultiBank (MultiTransfer)
Bank Ochrony Środowiska
Citibank
Bank Nordea (Płać z Nordea)

przelewy24_8

03. Standardowa forma przesyłki – płatność przelewem na nasze konto

Najprostszą formą nabycia u nas produktu jest płatność przelewem po dokonaniu zamówienia. Przelej na nasze konto pieniądze, a towar zostanie Ci przkeazany w sposób jaki ustalisz kontaktujac się z nami, lub – prościej – wypełniając pole opisu przy dokonywaniu zamówienia.

cihhgbae